Home

„FAME” Akademia Medycyny Estetycznej

„FAME” Akademia Medycyny Estetycznej

 

FAME Akademia Medycyny Estetycznej to inicjatywa Fenice i Europejskiego Centrum Szkoleniowego oraz kampanii Misja-Medycyna Estetyczna.
Daje ona niepowtarzalną możliwość poznania zaawansowanych technik zabiegowych prezentowanych przez największych ekspertów medycyny estetycznej z całego świata. To interaktywne spotkania o charakterze warsztatowym. Prowadzący wspólnie z uczestnikami dokładnie analizuje pacjenta i stwarza plan zabiegowy, w którym wykorzystuje techniki łączone najbardziej bezpiecznych i popularnych małoinwazyjnych zabiegów jak peelingi, mezoterapia, igłowe i bezigłowe techniki biorewitaliazcji, wypełniacze, toksyna botulinowa, nici itp. FAME to możliwość poznania autorskich technik ekspertów oraz ich opinii na temat nowości rynkowych oraz złotych standardów. „Nie można ślepo podążać za trendami estetycznej korekcji twarzy, ponieważ nie są to ubrania do zmiany co sezon” – jak zwrócił uwagę ekspert I edycji Akademii prof. Andrea Alessandrini.
W drugiej edycji Akademii Medycyny Estetycznej,
która odbędzie się już 13 kwietnia w Jachrance, dr Rossana Castellana zaprezentuje autorskie techniki łączone dla pacjentek 45+
zrekrutowanych w ramach Misji Medycyna Estetyczna.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites