Home O firmie

O firmie

Jedyne, co możesz z nami stracić, to zmarszczki!

Fenice Sp. z o.o. od blisko 20 lat zajmuje się wprowadzaniem na polski rynek najwyższej jakości i bezpiecznych preparatów do profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.

Naszą misją jest nie tylko sprzedaż, ale również prowadzenie profesjonalnych szkoleń z różnych dziedzin medycyny estetycznej i kosmetologii. W 2005 roku stworzyliśmy własne Centrum Szkoleniowe i na swoim koncie mamy wiele szkoleń zatwierdzonych i finansowanych przez fundusze europejskie, w których przeszkolonych zostało tysiące lekarzy. Wybrane wydarzenia z oferty skierowane są do kosmetologów z udokumentowanym ukończeniem Wyższej Szkoły na kierunku Kosmetologia.

Jesteśmy firmą, której bardzo zależy na jak najwyższym poziomie medycyny estetycznej w Polsce, więc staramy się zapraszać do współpracy najlepszych lekarzy i wykładowców nie tylko z Polski, ale z całego świata. W celu promocji prawidłowych zabiegów, które mają jako cel nie tylko piękny wygląd, ale również zdrowie pacjentów, stworzyliśmy także dedykowaną platformę Misja Medycyna Estetyczna, dzięki której możemy szerzyć wiedzę na temat technik, składników aktywnych, wskazań i przeciwwskazań oraz ewentualnych efektów ubocznych i powikłań.

Z myślą o propagowaniu autorskich technik najwybitniejszych lekarzy stworzyliśmy Akademię FAME, czyli projekt cyklu spotkań, który ma na celu praktyczne zaprezentowanie możliwości technik zabiegowych medycyny estetycznej w obliczu trudnych przypadków klinicznych. W I edycji Akademii FAME 2018 zaprezentowaliśmy praktyczne zastosowania wypełniaczy, toksyny botulinowej oraz nici. Podczas kolejnych spotkań planujemy poruszać kolejne ciekawe tematy i prezentować kolejnych wykładowców.

FAME Akademia Medycyny Estetycznej to inicjatywa Fenice i Europejskiego Centrum Szkoleniowego oraz kampanii Misja-Medycyna Estetyczna. Daje ona niepowtarzalną możliwość poznania zaawansowanych technik zabiegowych prezentowanych przez największych ekspertów medycyny estetycznej z całego świata. To interaktywne spotkania o charakterze warsztatowym. Prowadzący wspólnie z uczestnikami dokładnie analizuje pacjenta i stwarza plan zabiegowy, w którym wykorzystuje techniki łączone najbardziej bezpiecznych i popularnych małoinwazyjnych zabiegów jak peelingi, mezoterapia, igłowe i bezigłowe techniki biorewitaliazcji, wypełniacze, toksyna botulinowa, nici itp. FAME to możliwość poznania autorskich technik ekspertów oraz ich opinii na temat nowości rynkowych oraz złotych standardów. Nie można ślepo podążać za trendami estetycznej korekcji twarzy, ponieważ nie są to ubrania do zmiany co sezon – jak zwrócił uwagę ekspert I edycji Akademii prof. Andrea Alessandrini.

 

Nasza oferta to materiały medyczne do gabinetów lekarskich, wśród których:

 

 • REVERSE PEEL – skuteczne rozwiązanie do niwelowania uporczywych przebarwień
 • PRX-T 33 – optymalna biorewitalizacja skóry
 • PRX LADY – absolutna innowacja w regeneracji skóry okolic intymnych
 • BIOREGEN PLINEST, linia SKIN, NEWEST, IALEST – wszechstronne rozwiązania opierające się na technikach mezoterapii
 • ALIDYA CELLULIT – skuteczna strategia antycellulitowa
 • PEPTYDY BIOMIMETYCZNE GVO – zabiegi skutecznej biorewitalizacji bez igieł
 • BIO-EXPANDER, IDEA, IDEA LIPS, SUPER IDEA –wypełniacze oraz preparaty do budowania objętości
 • YELLOW PEEL, MANDEL PEEL, KWAS PIROGRONOWY, TCA, KWAS GLIKOLOWY – peelingi chemiczne na wszelkie niedoskonałości skóry
 • AQUALYX –intralipoterapia
 • W naszej ofercie znajdują się również lasery (chirurgia naczyniowa, dermatologia, med. estetyczna), szeroki wybór igieł, preparaty do znieczuleń i probówki
 • Do każdego zabiegu oferujemy starannie dobrane produkty do KURACJI DOMOWEJ

 

 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites