Home

Przedstawiciele handlowi

Przedstawiciele handlowi

Monika Blicharska, tel. 573 001 911, e-mail: monika.blicharska@fenice.pl

woj. śląskie, woj. małopolskie

 

Klaudia Antkiewicz, tel. 513 029 155, e-mail: klaudia.antkiewicz@fenice.pl

woj. wielkopolskie, woj. zachodniopomorskie, woj. lubuskie

 

Józef Kleczkowski, tel. 501 223 109, e-mail: biuro@fenice.pl

koordynacja współpracy w ramach partnerstwa strategicznego z GWSH Medycyna Estetyczna Studia Podyplomowe

 

Monika Michałowicz, tel. 797 137 558, monika.michalowicz@fenice.pl

woj. łódzkie,
powiaty woj. mazowieckiego:
powiat gostyniński, płocki, sochaczewski, żyrardowski i grodziski

 

Renata Sikorska, tel. tel. 508 420 765 , e-mail: renata.sikorska@fenice.pl

Zastępstwo za Ewę Mor tel. 513 090 740, e-mail: ewa.mor@fenice.pl

woj.mazowieckie, woj. podlaskie

Warszawa: Ursus,Włochy, Ochota, Mokotów,Wilanów, Ursynów, Wilanów

Powiaty w woj. mazowieckim: legionowski, nowodworski, warszawski zachodni, pruszkowski, płocki, płoński, ciechanowski, mławski, żuromiński, sierpecki, piaseczyński

 

Renata Sikorska, tel. 508 420 765 , e-mail: renata.sikorska@fenice.pl

Zastępstwo za Agata Ziemkiewicz-Kwiatkowska, tel. 514 945 629, e-mail: agata.ziemkiewicz@fenice.pl

woj.mazowieckie

Warszawa: Bielany, Bemowo, Żoliborz,Wola, Śródmieście Północne, Białołęka, Praga Północ, Praga Południe, Targówek,Wawer, Wesoła, Rembertów

Powiaty w woj. mazowieckim: wołomiński, węgrowski, sokołowski, ostrowski, wyszkowski, pułtuski, makowski, przasnyski, ostrołęcki

 

Anna Zieniewicz, tel. 504 284 387, e-mail: anna.zieniewicz@fenice.pl

woj. dolnośląskie,

Dagmara Seweryn, tel. 512 767 973, e-mail: dagmara.seweryn@fenice.pl

woj. opolskie

Joanna Słomska, tel. 508 675 531, e-mail: joanna.slomska@fenice.pl

woj. pomorskie, woj. podkarpackie, woj. świętokrzyskie, woj. lubelskie

Powiaty w woj. mazowieckim: kozienicki, radomski, miński, siedlecki, otwocki, garwoliński, grójecki, białobrzeski, przysuski, szydłowiecki, lipski, zwoleński

 

Ewa Wiśniewska, kom. 514 945 655; e-mail: ewa.wisniewska@fenice.pl

woj. warmińsko-mazurskie, woj.kujawsko-pomorskie 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites