Home

Przedstawiciele medyczni

Przedstawiciele medyczni

Monika Blicharska, tel. 573 001 911, e-mail: monika.blicharska@fenice.pl

woj. śląskie, woj. małopolskie

 

Klaudia Antkiewicz, tel. 513 029 155, e-mail: klaudia.antkiewicz@fenice.pl

woj. wielkopolskie, woj. zachodniopomorskie, woj. lubuskie

 

Józef Kleczkowski, tel. 501 223 109, e-mail: biuro@fenice.pl

koordynacja współpracy w ramach partnerstwa strategicznego z GWSH Medycyna Estetyczna Studia Podyplomowe

 

Monika Michałowicz, tel. 797 137 558, monika.michalowicz@fenice.pl

woj. łódzkie

Renata Sikorska, tel. 508 420 765 , e-mail: renata.sikorska@fenice.pl

Powiaty w woj. mazowieckim: legionowski, nowodworski, warszawski zachodni, pruszkowski, płocki, pułtuski, płoński, piaseczyński, miński, siedlecki, otwocki, garwoliński, grójecki, wołomiński, węgrowski, sokołowski, łosicki, ostrowski, makowski, przasnyski, ostrołęcki, wyszkowski, ciechanowski, mławski, żuromiński, sierpecki, gostyniński, sochaczewski, żyrardowski, grodziski.

Ewa Mor , tel. 513 090 740 , e-mail: ewa.mor@fenice.pl

woj.mazowieckie, woj. podlaskie

Warszawa: Ursus,Włochy, Ochota, Mokotów,Wilanów, Ursynów, Wilanów

 Agata Ziemkiewicz-Kwiatkowska, tel. 514 945 629, e-mail: agata.ziemkiewicz@fenice.pl

woj.mazowieckie

Warszawa: Bielany, Bemowo, Żoliborz,Wola, Śródmieście Północne, Białołęka, Praga Północ, Praga Południe, Targówek,Wawer, Wesoła, Rembertów

Anna Zieniewicz, tel. 504 284 387, e-mail: anna.zieniewicz@fenice.pl

woj. dolnośląskie,woj. opolskie

Joanna Słomska, tel. 508 675 531, e-mail: joanna.slomska@fenice.pl

woj. pomorskie, woj. podkarpackie, woj. świętokrzyskie, woj. lubelskie

Powiaty w woj. mazowieckim: kozienicki, radomski, białobrzeski, przysuski, szydłowiecki, lipski, zwoleński

Ewa Wiśniewska, kom. 514 945 655; e-mail: ewa.wisniewska@fenice.pl

woj. warmińsko-mazurskie, woj.kujawsko-pomorskie 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites