Home

Przedstawiciele handlowi

Przedstawiciele handlowi

Monika Blicharska, tel. 573 001 911

e-mail: monika.blicharska@fenice.pl

woj. śląskie

Klaudia Antkiewicz, tel. 513 029 155 

e-mail: klaudia.antkiewicz@fenice.pl

woj. wielkopolskie, woj. zachodniopomorskie

Ewa Mor, tel. 513 090 740

e-mail: ewa.mor@fenice.pl

woj.pomorskie, woj.mazowieckie, woj. podlaskie

Warszawa: Ursus,Włochy, Ochota, Mokotów,Wilanów, Ursynów, Wilanów

Powiaty w woj. mazowieckim: legionowski, nowodworski, warszawski zachodni, pruszkowski, grodziski,

żyrardowski, sochaczewski, gostyniński, płocki, płoński, ciechanowski, mławski, żuromiński, sierpecki, piaseczyński

 

Witold Brotaj, tel. 514 945 655

e-mail: witold.brotaj@fenice.pl

woj. małopolskie

 

Józef Kleczkowski, tel. 501 223 109

e-mail: biuro@fenice.pl

woj. łódzkie

 

Agata Ziemkiewicz-Kwiatkowska, tel. 514 945 629

e-mail: agata.ziemkiewicz@fenice.pl

Warszawa: Bielany, Bemowo, Żoliborz,Wola, Śródmieście Północne, Białołęka, Praga Północ, Praga Południe, Targówek,Wawer, Wesoła, Rembertów

Powiaty w woj. mazowieckim: wołomiński, węgrowski, sokołowski, ostrowski, wyszkowski, pułtuski, makowski, przasnyski, ostrołęcki

 

Anna Zieniewicz, tel. 504 284 387

e-mail: anna.zieniewicz@fenice.pl

woj. dolnośląskie, woj. opolskie

 

Kamil Grossman, tel. 513 029 155

e-mail: kamil.grossman@fenice.pl

woj. wielkopolskie, woj. zachodniopomorskie

 

Joanna Słomska, tel. 508 675 531

e-mail: joanna.slomska@fenice.pl

woj. podkarpackie, woj. świętokrzyskie, woj. lubelskie

Powiaty w woj. mazowieckim: kozienicki, radomski, miński, siedlecki, otwocki, garwoliński, grójecki, białobrzeski, przysuski, szydłowiecki, lipski, zwoleński

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites