Nie wchodzę
CMS
CMS

dr Ewa Rybicka

- NOWY TEMAT - NOWE SZKOLENIE -

RYNOPLASTYKA
Niechirurgiczna korekta nosa kwasem hialuronowym.
Kurs dla średnio-zaawansowanych

CMS
CMS

dr n. med. Dorota Roguś-Skorupska

PEELINGI CHEMICZNE + PRX Therapy Kwas trójchlorooctowy w połączeniu z nadtlenkiem wodoru

wolne miejsca! 

szkolenie dla lekarzy i kosmetologów!

CMS
CMS

mgr Monika Michałowicz

- BEZPŁATNE SYMPOZJUM -

REWITALIZACJA SKÓRY TWARZY

Synergia działania dwóch innowacyjnych protokołów zabiegowych PRX Therapy WiQomed oraz HYDRA WEAR LVY – specjalistyczna odbudowa bariery hydrolipidowej skóry.

CMS
CMS

dr Jolanta Wypler

CYKL Medycyna Estetyczna w pigułce - I edycja

8 spotkań - 4 weekendy - 32 godziny praktyki

NAJWAŻNIEJSZE TECHNIKI ZABIEGOWE W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ
peelingi I mezoterapia I wypełniacze I toksyna botulinowa I techniki łączone I powikłania

Sympozja

to spotkania z wybitnymi ekspertami zarówno z Polski jak i z całego świata. 

Podczas tych wydarzeń zapraszamy wiodących specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej i prezentujemy najnowsze badania, techniki i trendy, które kształtują dzisiejszą praktykę medycyny estetycznej.

Nasze sympozja obejmują różnorodne tematy związane z medycyną estetyczną. Od najnowszych technik iniekcyjnych po nowoczesne technologie, od procedur odmładzających skórę po innowacyjne metody modelowania sylwetki – dzięki czemu nasze wydarzenia gwarantują wszechstronne spojrzenie na dziedzinę medycyny estetycznej.

Sympozja przez nas organizowane to doskonała okazja do nawiązywania kontaktów i wymiany wiedzy z innymi profesjonalistami medycyny estetycznej. Jest to spotkanie wielu specjalistów z branży, z którymi można dzielić się swoimi doświadczeniami, zadawać pytania i budować wartościowe relacje zawodowe.

Podczas sympozjów skupiamy się na praktycznych prezentacjach, warsztatach i pokazach na żywo, które umożliwiają uczestnikom zdobycie praktycznych umiejętności i doświadczenia.

Nasze sympozja medycyny estetycznej stanowią nie tylko doskonałą okazję do nauki i doskonalenia się, ale także źródło inspiracji.