Nie wchodzę
CMS
CMS

dr Jolanta Wypler

CYKL Medycyna Estetyczna w pigułce - III edycja

8 spotkań - 4 weekendy - 32 godziny praktyki

NAJWAŻNIEJSZE TECHNIKI ZABIEGOWE W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ
peelingi I mezoterapia I wypełniacze I toksyna botulinowa I techniki łączone I powikłania

CMS
CMS

dr Domika Posłowska

OKOLICA OKA poziom zaawansowany

wolne miejsca!

CMS
CMS

dr Ewa Rybicka

-BEZPŁATNE SYMPOZJUM -

Sympozjum naukowe - Moje doświadczenia i moje protokoły zabiegowe. Po jakie produkty sięgam najczęściej i dlaczego?

CMS
CMS

dr n. med. Dorota Roguś-Skorupska

PEELINGI CHEMICZNE oraz PRX-THERAPY Kwas trójchlorooctowy w połączeniu z nadtlenkiem wodoru

wolne miejsca!

CMS
CMS

dr n. med. Andrzej Kustra

Redukcja tkanki tłuszczowej małoinwazyjne techniki Medycyny Estetycznej

wolne miejsca!

CMS
CMS

dr Karolina Kuśnierz

CYKL SZKOLENIOWY - ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W STOMATOLOGII - II edycja

4 spotkania - 2 weekendy - 16 godzin praktyki

Jak medycyna estetyczna może zmienić wygląd dolnego piętra twarzy?
Jak bezpiecznie planować zabiegi w codziennej stomatologii?


CYKL MEDYCYNA ESTETYCZNA W PIGUŁCE - NOWA EDYCJA 2024 - NOWE TERMINY - NOWY WYKŁADOWCA DR JOLANTA WYPLER

MEDYCYNA ESTETYCZNA DLA STOMATOLOGÓW - NOWY CYKL SZKOLEŃ - DR KAROLINA KUŚNIERZ - JAK PLANOWAĆ ZABIEGI W CODZIENNEJ STOMATOLOGII?

JUŻ OD LUTEGO 2024 - NOWE STAŻE Z EKSPERTAMI FENICE - MEDYCYNA ESTETYCZNA W PRAKTYCE

Szkolenia

Nasze kursy zapewniają solidne podstawy teoretyczne medycyny estetycznej zarówno z podstawowych, jak i z zaawansowanych technik zabiegowych.


Medycyna estetyczna to dziedzina, która stale się rozwija. Dlatego nasze szkolenia są odpowiednio aktualizowane, aby dostarczyć najnowsze informacje o nowych technologiach, procedurach i trendach w medycynie estetycznej. Zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i innowacjami, co pozwala nam oferować najnowsze i najbardziej efektywne rozwiązania dla naszych kursantów.

Prowadzimy zajęcia z anatomii i fizjologii skóry, nauki o składnikach aktywnych, technikach iniekcyjnych, zarządzaniu powikłaniami i wiele innych. Zajęcia składają się z części teoretycznej oraz warsztatowej. Część warsztatowa to najważniejszy element szkolenia. Każdy szkolący się wykonuje samodzielnie zabiegi na pacjentach pod nadzorem bardzo doświadczonych prowadzących.

Zapewniamy optymalną ilość modelek do ćwiczeń na różnych okolicach zabiegowych.

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności.

Kursy skierowane są przede wszystkim do lekarzy, lekarzy dentystów i kosmetologów (peelingi chemiczne), którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie.

Szkolenia są prowadzone w języku polskim.

SZKOLENIA Z ZAKRESU ZASTOSOWANIA PEELINGÓW CHEMICZNYCH

Peelingi chemiczne to skuteczne i popularne procedury, które pomagają poprawić wygląd skóry poprzez kontrolowane usunięcie zewnętrznych warstw naskórka. Zabiegi te mogą redukować zmarszczki, blizny, przebarwienia oraz poprawiać ogólną teksturę i koloryt skóry. Są stosowane na twarz, szyję, dekolt oraz inne obszary ciała, zapewniając efekty odmłodzenia i rewitalizacji.

Nasze szkolenia z zastosowania peelingów chemicznych prowadzone są przez wykwalifikowanych dermatologów i magistrów kosmetologii. Szkolenia prowadzą dr n. med. Dorota Roguś-Skorupska, mgr Monika Wyszomierska, mgr Monika Michałowicz.

Program szkolenia z zakresu peelingów chemicznych jest opracowany tak aby rozpocząć od podstawowych technik po zaawansowane metody peelingu chemicznego.

Dostarczamy nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także liczne godziny praktyki na pacjentach, aby uczestnik mógł wyćwiczyć swoje umiejętności i poznać realne przypadki zastosowania.

Po zakończeniu szkolenia wystawiamy certyfikat, który potwierdza nowe umiejętności i pozwoli na bezpieczne wykonywanie zabiegów.

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, dzięki czemu zapewniamy indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Po szkoleniu pozostajemy w kontakcie, dostarczając konsultacje, wsparcie oraz produkty do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej z użyciem peelingów chemicznych.

SZKOLENIA Z ZAKRESU ZASTOSOWANIA FLUORESCENT LIGHT ENERGY I PEELINGI CHEMICZNE

W medycynie estetycznej, FLE (Fluorescent Light Energy) to zaawansowana technologia, która wykorzystuje energię światła fluorescencyjnego do poprawy kondycji skóry oraz przeprowadzania różnych procedur estetycznych. Ta innowacyjna metoda jest stosowana w różnych zabiegach, dzięki swojej zdolności do przenikania w głąb skóry, poprawy tekstury i kolorytu, oraz stymulacji naturalnych procesów odnowy skóry.

FLE w medycynie estetycznej stanowi znakomitą alternatywę dla tradycyjnych metod, oferując pacjentom nowoczesne, bezpieczne i skuteczne rozwiązania w dziedzinie pielęgnacji i odmładzania skóry. Podczas szkolenia prezentowane są protokoły zabiegowe monoterapii możliwości łączenia poznanych procedur zabiegowych w różnych wskazaniach.

SZKOLENIA Z ZAKRESU ZASTOSOWANIA POLINUKLEOTYDÓW I NIEUSIECIOWANEGO KWASU HIALURONOWEGO

Mezoterapia to innowacyjna metoda polegająca na bezpośrednim podawaniu substancji aktywnych (nieusieciowany kwas hialuronowy, aminokwasy i polinukleotydy) w niewielkich dawkach w określone miejsca na skórze. Mezoterapia to bardzo skuteczna procedura mająca na celu poprawę kondycji skóry, redukcję cellulitu, nawilżenie, a także redukcję zmarszczek i blizn. Jest to bezpieczna i małoinwazyjna metoda, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród pacjentów, jak i specjalistów medycyny estetycznej. Podczas szkolenia przedstawione zostaną możliwe techniki oraz substancje, które mogą być wykorzystywane do zabiegów mezoterapii.

Nasze szkolenia z mezoterapii prowadzą wysokiej klasy specjaliści dr Monika Nunberg-Sawicka, dr Bożena Czekańska-Smykalla, które posiadają rozległą wiedzę i praktykę w zakresie mezoterapii i medycyny estetycznej.

Szkolenie obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę, co zapewnia kompleksową wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego i bezpiecznego przeprowadzania zabiegów.

Podczas szkolenia zabiegi wykonywane są na pacjentach, co pozwala na zdobycie pewności i doświadczenia w stosowaniu preparatów do mezoterapii.

Po zakończeniu szkolenia wystawiamy certyfikat, który potwierdza nowe kompetencje i umożliwia bezpieczne wykonywanie zabiegów.

Po szkoleniu pozostajemy w kontakcie, dostarczając konsultacje, wsparcie oraz produkty do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej z użyciem nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz pierwszych na rynku polinukleotydów.

SZKOLENIA Z ZAKRESU ZASTOSOWANIA OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO

Osocze bogatopłytkowe, znane również jako PRP (Platelet-Rich Plasma), to innowacyjny zabieg medycyny regeneracyjnej, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze względu na swoje wszechstronne zastosowania. Jest to naturalna metoda, która wykorzystuje bogate w płytki krwi składniki własnej krwi pacjenta, aby wspomóc procesy regeneracyjne i leczenie różnych schorzeń.

Zabieg osocza bogatopłytkowego jest stosowany oprócz medycyny estetycznej w wielu innych dziedzinach, m.in. w dermatologii, ortopedii, stomatologii, chirurgii plastycznej oraz medycynie sportowej. Prezentowana podczas szkoleń procedura jest bezpieczna i efektywna. W trakcie szkolenia pobrana jest niewielka ilość krwi od pacjenta, następnie pobrany materiał jest poddawany specjalnemu procesowi odwirowania, a następnie przechodzimy do etapu aplikacji. Podczas szkolenia przedstawione są różne techniki zabiegowe w zależności od celu leczenia.

Szkolenie z osocza bogatopłytkowego jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących naturalnych metod rewitalizacji skóry czy regeneracji tkanek.

W trakcie szkolenia dostarczamy nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także liczne godziny praktyki na pacjentach, aby uczestnik mógł wyćwiczyć swoje umiejętności i poznać realne przypadki zastosowania.

Po zakończeniu szkolenia wystawiamy certyfikat, który potwierdza nowe umiejętności i pozwoli na bezpieczne wykonywanie zabiegów.

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, dzięki czemu zapewniamy indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Po szkoleniu pozostajemy w kontakcie, dostarczając konsultacje, wsparcie oraz produkty do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej z użyciem peelingów chemicznych.

SZKOLENIA Z ZAKRESU ZASTOSOWANIA USIECIOWANEGO KWASU HIALURONOWEGO

Nasze kursy z zakresu zastosowania wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego zostały stworzone z myślą o przyszłych specjalistach medycyny estetycznej, a także dla doświadczonych praktyków, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę.

Nasi specjaliści to wykwalifikowani lekarze z wieloletnim doświadczeniem w zabiegach z użyciem wypełniaczy. Szkolenia prowadzą: dr Ewa Rybicka, dr Katarzyna Kowalczyk, dr Dominika Posłowska, dr Karolina Kuśnierz, Dr Jolanta Wypler.

Nasze szkolenia obejmują zarówno podstawowe zagadnienia, jak i zaawansowane techniki podawania wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Tematyka kursu jest podzielona w zależności od stopnia zaawansowania uczestnika – wśród naszych szkoleń z zakresu wypełniaczy znajdują się: wypełniacze - poziom podstawowy, górna i środkowa część twarzy, dolna część twarzy, poziom Expert, biorewolumetria, techniki łączone, wypełnianie i modelowanie ust, okolica oka i rynoplastyka - korekta nosa.

Dostarczamy nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także liczne godziny praktyki na pacjentach, aby uczestnik mógł wyćwiczyć swoje umiejętności i poznać realne przypadki zastosowania.

Po zakończeniu szkolenia wystawiamy certyfikat, który potwierdza nowe umiejętności i pozwoli na bezpieczne wykonywanie zabiegów.

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, dzięki czemu zapewniamy indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Po szkoleniu pozostajemy w kontakcie, dostarczając konsultacje, wsparcie oraz produkty do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego.

SZKOLENIA Z ZAKRESU ZASTOSOWANIA TOKSYNY BOTULINOWEJ

Dostarczamy nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także liczne godziny praktyki na pacjentach, aby uczestnik mógł wyćwiczyć swoje umiejętności i poznać realne przypadki zastosowania.

Po zakończeniu szkolenia wystawiamy certyfikat, który potwierdza nowe umiejętności i pozwoli na bezpieczne wykonywanie zabiegów.

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, dzięki czemu zapewniamy indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Po szkoleniu pozostajemy w kontakcie, dostarczając konsultacje, wsparcie oraz produkty do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej z użyciem peelingów chemicznych.

SZKOLENIA Z ZAKRESU ZASTOSOWANIA AQUALYX

Podczas szkolenia z zakresu redukcji tkanki tłuszczowej wykorzystywany jest preparat AQUALYX - rewolucyjny zabieg stosowany w medycynie estetycznej, który umożliwia bezpieczną i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.

Szkolenia z zakresu redukcji tkanki tłuszczowej prowadzi chirurg dr Andrzej Kustra, doświadczony specjalista z zakresu medycyny estetycznej, który posiadają szeroką wiedzę i praktyczne doświadczenie w stosowaniu tej techniki.

Szkolenie obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę, co zapewnia kompleksową wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego i bezpiecznego przeprowadzania zabiegów.

Podczas szkolenia zabiegi wykonywane są na pacjentach, co pozwala na zdobycie pewności i doświadczenia w stosowaniu preparatu AQUALYX.

Po zakończeniu szkolenia wystawiamy certyfikat, który potwierdza nowe kompetencje i umożliwia bezpieczne wykonywanie zabiegów.

Fenice jest autoryzowanym dystrybutorem produktu Aqualyx co daje pewność i najwyższą jakość edukacji, wiedzy i umiejętności.

Po szkoleniu pozostajemy w kontakcie, dostarczając konsultacje, wsparcie oraz produkty do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej z użyciem preparatu Aqualyx.

SZKOLENIA Z ZAKRESU ZASTOSOWANIA KOKTAJLU ANTYLIPODYSTROFICZNEGO

Dostarczamy nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także liczne godziny praktyki na pacjentach, aby uczestnik mógł wyćwiczyć swoje umiejętności i poznać realne przypadki zastosowania.

Po zakończeniu szkolenia wystawiamy certyfikat, który potwierdza nowe umiejętności i pozwoli na bezpieczne wykonywanie zabiegów.

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, dzięki czemu zapewniamy indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Po szkoleniu pozostajemy w kontakcie, dostarczając konsultacje, wsparcie oraz produkty do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej z użyciem peelingów chemicznych.

SZKOLENIA Z POWIKŁAŃ W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ

Dostarczamy nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także liczne godziny praktyki na pacjentach, aby uczestnik mógł wyćwiczyć swoje umiejętności i poznać realne przypadki zastosowania.

Po zakończeniu szkolenia wystawiamy certyfikat, który potwierdza nowe umiejętności i pozwoli na bezpieczne wykonywanie zabiegów.

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, dzięki czemu zapewniamy indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Po szkoleniu pozostajemy w kontakcie, dostarczając konsultacje, wsparcie oraz produkty do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej z użyciem peelingów chemicznych.

SZKOLENIA Z ZAKRESU GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ

Ginekologia estetyczna to dziedzina medycyny estetycznej, która skupia się na poprawie wyglądu i funkcji intymnych obszarów kobiecych. Zabiegi ginekologii estetycznej pomagają kobietom zwiększyć pewność siebie i poprawić jakość życia poprzez kompleksowe rozwiązania estetyczne i funkcjonalne.

Nasze szkolenie z ginekologii estetycznej prowadzone są przez doświadczony zespół wykwalifikowanych ginekologów i specjalistów medycyny estetycznej, którzy posiadają bogate doświadczenie w ginekologii estetycznej – dr Marta Wiśniewska i dr n. med. Iryna Kozicka.

Nasze szkolenie obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę, podczas których omawiane są protokoły zastosowania autologicznego materiału, usieciowanego kwasu hialuronowego oraz polinukleotydów zarejestrowanych do stosowania w ginekologii estetycznej oraz produkty do bezinwazyjnej biorewitalizacji na bazie kwasu trójchloroctowego i nadtlenku wodoru.

Po zakończeniu szkolenia wystawiamy certyfikat, który potwierdza nowe umiejętności i pozwoli na bezpieczne wykonywanie zabiegów.

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, dzięki czemu zapewniamy indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Po szkoleniu pozostajemy w kontakcie, dostarczając konsultacje, wsparcie oraz produkty do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej z użyciem produktów do ginekologii estetycznej.

SZKOLENIA Z ZAKRESU ZASTOSOWANIA USG W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ

Szkolenie USG w medycynie estetycznej prowadzone jest przez doświadczonego radiologa, praktyka medycyny estetycznej – dr Renatę Sieradzan-Skrzetuską, która dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem, wiedzą, wskazówkami i tajemnicami z dziedziny ultrasonografii.

Podczas szkolenia nauczysz się jak efektywnie stosować techniki USG w medycynie estetycznej, w tym diagnostykę skóry, ocenę struktury tkanek i planowanie procedur estetycznych.
Podczas szkolenia prowadząca udzieli odpowiedzi na pytania i zobrazuje rzeczywiste przypadki.

Zapoznasz się z najnowszymi technologiami USG oraz najnowszym sprzętem (aparatura USG wysokich częstotliwości Acclarix AX3), który pomaga w dokładnej analizie skóry i innych struktur anatomicznych.

Szkolenie przewiduje analizę rzeczywistych przypadków pacjentów, naukę interpretacji obrazów USG oraz jak przekładać je na plany leczenia.