Nie wchodzę
CMS
CMS

dr Katarzyna Kowalczyk

STAŻ - WYPEŁNIACZE POZIOM III Fundamenty środkowe, Wolumetria, Policzki/Cheek Shapeing, Owal.

wolne miejsce! 

szkolenie - staż dla lekarzy!

CMS
CMS

dr Karolina Kuśnierz

CYKL MEDYCYNA ESTETYCZNA W STOMATOLOGII - I edycja

4 spotkania - 2 weekendy - 16 godzin praktyki

Jak medycyna estetyczna może zmienić wygląd dolnego piętra twarzy?
Jak bezpiecznie planować zabiegi w codziennej stomatologii?


CMS
CMS

dr Arturo Almeida

- BEZPŁATNE SYMPOZJUM -

CMS
CMS

dr Ewa Rybicka

-BEZPŁATNE SYMPOZJUM -

Sympozjum naukowe - Moje doświadczenia i moje protokoły zabiegowe. Po jakie produkty sięgam najczęściej i dlaczego?

CMS
CMS

dr Jolanta Wypler

CYKL Medycyna Estetyczna w pigułce - II edycja

8 spotkań - 4 weekendy - 32 godziny praktyki

NAJWAŻNIEJSZE TECHNIKI ZABIEGOWE W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ
peelingi I mezoterapia I wypełniacze I toksyna botulinowa I techniki łączone I powikłania

CYKL MEDYCYNA ESTETYCZNA W PIGUŁCE - NOWA EDYCJA 2024 - NOWE TERMINY - NOWY WYKŁADOWCA DR JOLANTA WYPLER

MEDYCYNA ESTETYCZNA DLA STOMATOLOGÓW - NOWY CYKL SZKOLEŃ - DR KAROLINA KUŚNIERZ - JAK PLANOWAĆ ZABIEGI W CODZIENNEJ STOMATOLOGII?

JUŻ OD LUTEGO 2024 - NOWE STAŻE Z EKSPERTAMI FENICE - MEDYCYNA ESTETYCZNA W PRAKTYCE

Cykle szkoleniowe

Cykle szkoleniowe to specjalnie opracowane programy szkoleń, które zapewniają wszechstronne i ukierunkowane rozwinięcie umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej w medycynie estetycznej. Projektując nasze cykle szkoleń, mając ponad 20 letnie doświadczenie w szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej, zadbaliśmy o to, aby spełniały one potrzeby naszych uczestników zarówno tych, którzy rozpoczynają swoją drogę w medycynie estetycznej jak i tych bardziej zaawansowanych.


Nasze cykle szkoleń obejmują szeroki zakres tematów, zaczynając od podstawowych zagadnień takich jak peelingi chemiczne po bardziej zaawansowane techniki zabiegowej jak np. łączenie wypełniaczy i toksyny botulinowej.

Uczestnik cyklu szkoleniowego prowadzony jest krok po kroku, każde spotkanie łączy się z wiedzą zdobytą podczas wcześniejszych spotkań co skutkuje zdobyciem kompleksowej wiedzy na temat technik, zabiegów i możliwości łączenia różnych metodologii zabiegowych. Uczestnik zdobywa umiejętność kwalifikacji pacjenta do zabiegu, tworzenia indywidualnych planów terapeutycznych oraz doboru najbardziej odpowiedniego preparatu jak i techniki zabiegowej.

Nasi trenerzy prowadzący cykle szkoleniowe to wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem zarówno w medycynie estetycznej, jak i w praktyce zawodowej. Dzięki ich wiedzy eksperckiej, praktycznym przykładom i interaktywnym metodom nauczania, uczestnicy otrzymują najwyższej jakości szkolenie, które łączy teorię z praktyką.

Nasi trenerzy są również wsparciem poszkoleniowym. Są dostępni, aby odpowiedzieć na pytania, pomóc w rozwiązywaniu problemów i wspierać w osiąganiu celów.

Po ukończeniu naszego cyklu szkoleń uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności oraz dodatkowy certyfikat master potwierdzający odbycie pełnego cyklu szkoleniowego.