Nie wchodzę
CMS
CMS

dr Ewa Rybicka

- NOWY TEMAT - NOWE SZKOLENIE -

RYNOPLASTYKA
Niechirurgiczna korekta nosa kwasem hialuronowym.
Kurs dla średnio-zaawansowanych

CMS
CMS

dr n. med. Dorota Roguś-Skorupska

PEELINGI CHEMICZNE + PRX Therapy Kwas trójchlorooctowy w połączeniu z nadtlenkiem wodoru

wolne miejsca! 

szkolenie dla lekarzy i kosmetologów!

CMS
CMS

mgr Monika Michałowicz

- BEZPŁATNE SYMPOZJUM -

REWITALIZACJA SKÓRY TWARZY

Synergia działania dwóch innowacyjnych protokołów zabiegowych PRX Therapy WiQomed oraz HYDRA WEAR LVY – specjalistyczna odbudowa bariery hydrolipidowej skóry.

CMS
CMS

dr Jolanta Wypler

CYKL Medycyna Estetyczna w pigułce - I edycja

8 spotkań - 4 weekendy - 32 godziny praktyki

NAJWAŻNIEJSZE TECHNIKI ZABIEGOWE W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ
peelingi I mezoterapia I wypełniacze I toksyna botulinowa I techniki łączone I powikłania

28.10.2023 - NOWY TEMAT - RYNOPLASTYKA - NOWE SZKOLENIE - prowadząca dr Ewa Rybicka - niechirurgiczna korekta nosa kwasem hialuronowym

BEZPŁATNE SYMPOZJUM - REWITALIZACJA SKÓRY TWARZY - 9.12.2023 - prowadząca mgr Monika Michałowicz

28 - 29.10.2023 - SZKOLENIA GINEKOLOGIA ESTETYCZNA - prowadząca dr Marta Wiśniewska

Cykle szkoleniowe

Cykle szkoleniowe to specjalnie opracowane programy szkoleń, które zapewniają wszechstronne i ukierunkowane rozwinięcie umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej w medycynie estetycznej. Projektując nasze cykle szkoleń, mając ponad 20 letnie doświadczenie w szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej, zadbaliśmy o to, aby spełniały one potrzeby naszych uczestników zarówno tych, którzy rozpoczynają swoją drogę w medycynie estetycznej jak i tych bardziej zaawansowanych.


Nasze cykle szkoleń obejmują szeroki zakres tematów, zaczynając od podstawowych zagadnień takich jak peelingi chemiczne po bardziej zaawansowane techniki zabiegowej jak np. łączenie wypełniaczy i toksyny botulinowej.

Uczestnik cyklu szkoleniowego prowadzony jest krok po kroku, każde spotkanie łączy się z wiedzą zdobytą podczas wcześniejszych spotkań co skutkuje zdobyciem kompleksowej wiedzy na temat technik, zabiegów i możliwości łączenia różnych metodologii zabiegowych. Uczestnik zdobywa umiejętność kwalifikacji pacjenta do zabiegu, tworzenia indywidualnych planów terapeutycznych oraz doboru najbardziej odpowiedniego preparatu jak i techniki zabiegowej.

Nasi trenerzy prowadzący cykle szkoleniowe to wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem zarówno w medycynie estetycznej, jak i w praktyce zawodowej. Dzięki ich wiedzy eksperckiej, praktycznym przykładom i interaktywnym metodom nauczania, uczestnicy otrzymują najwyższej jakości szkolenie, które łączy teorię z praktyką.

Nasi trenerzy są również wsparciem poszkoleniowym. Są dostępni, aby odpowiedzieć na pytania, pomóc w rozwiązywaniu problemów i wspierać w osiąganiu celów.

Po ukończeniu naszego cyklu szkoleń uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności oraz dodatkowy certyfikat master potwierdzający odbycie pełnego cyklu szkoleniowego.