Nie wchodzę

WYPEŁNIACZE POZIOM ZAAWANSOWANY – dolna część twarzy

Wykładowcy:

WYPEŁNIACZE POZIOM ZAAWANSOWANY – dolna część twarzy i usta różnymi technikami


Rozszerzona formuła szkoleń ze wzbogaceniem o nowe okolice, z naciskiem na pracę oboma narzędziami: igłą i kaniulą w każdej lokalizacji. Omówienie aktualnych danych i wpływów długodystansowego stosowania wypełniaczy

Oczekiwania pacjenta, a faktyczna natura defektów estetycznych – omówienie pracy bezpośrednio w miejscu korekcji i pośrednio poprzez pracę w innych lokalizacjach wpływających mocniej na wskazany przez pacjenta defekt, niż praca bezpośrednia.

Zakres teoretyczny:

Podania głębokie - podawanie wypełniaczy do tkanek podskórnych oraz nadokostnowo. Lata pracy na wypełniaczach i wnioski z ich długodystansowego stosowania, „stara szkoła” – czego już się nie robi w ramach dobrej praktyki lekarskiej oraz „nowa szkoła” czyli nieoczywiste podania w wybranych lokalizacjach, na tym poziomie zwłaszcza w obrębie dołu nadkłowego! Techniki podań głębokich. Praca w danej okolicy na obu narzędziach igle i kaniuli i omówienie różnic efektów w zależności od narzędzia podania! Różne techniki augmentacji ust w celu uzyskania różnych efektów.

Zakres praktyczny:

    • dół nadkłowy

    • usta igłą metodą promienistą

    • usta igłą metodą liniową

    • usta kaniulą

    • broda

    • linia żuchwy

    • kąt żuchwy

Regulamin szkolenia
Dla kogo
ikona Dla lekarzy
Rodzaj wydarzenia
Szkolenia
Miejsce
WARSZAWA
Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Aging FENICE, ul. Czarnocińska 3a
Data/Godzina:

10.12.2023
10:00 - 16:00

Limit miejsc:

10

Nadchodzące szkolenia